Balonowy box – prezent od pracodawcy

Ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Jednym z nich jest wszechobecna praca zdalna, która sprawia, że na spotkania firmowe trzeba będzie poczekać na lepsze czasy. Jednak brak imprez firmowych w gronie znajomych z pracy nie musi przecież oznaczać rezygnacji z prezentów. Wręcz przeciwnie każdy pracownik z pewnością doceni taki gest ze strony pracodawcy, szczególnie że obecnie tak mało mamy powodów do radości.
Wychodząc naprzeciw potrzebom firm w tym zakresie oferujemy wykonanie balonowych boxów. W praktyce to estetyczne pudełka prezentowe z dołączonymi balonami foliowymi napełnionymi helem. Na balonach można umieścić logo firmy lub inny, dowolny przekaz, który zaskoczy, rozśmieszy lub wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Oferujemy również gotowe balony z nadrukami jak urodziny, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia czy balon z gratulacyjny z okazji narodzenia dziecka, których wzory znaleźć można poniżej. Średnica balona to 43 cm. Poniższe przykłady balonów są orientacyjne. W stałej ofercie posiadamy blisko 100 wzorów na różne okazje.

 

Jak działają balonowe boxy czyli niespodzianka z zaskoczenia!

Po otrzymaniu pudełka prezentowego i otwarciu go balon wyskoczy z kartonu i dzięki załączonemu obciążnikowi do balonów zatrzyma się na określonej wysokości.

Co obejmuje kompleksowa usługa związana z balonowym prezentem?

Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie, ponieważ zależy od ilości zamówionych boxów oraz rodzaju nadruków na balonach.

Jeśli więc chcesz sprawić swoim pracownikom niezwykłą niespodziankę i choć na krótką chwilę wywołać spontaniczny uśmiech na ich twarzach w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie zdecyduj się podarować im balonowe boxy.

Pomożemy Ci w realizacji tego przedsięwzięcia! Zapraszamy do współpracy!

 

balonowy box - karton z balonem w srodku

balony foliowe napełnione helem z nadrukiem firmowymbalon foliowypudelka do balonow gotowe do wysylki

balony swiateczne bozonarodzeniowe - balony z mikolajem