pakowanie prezentu

3 nietuzinkowe sposoby na zapakowanie prezentu dla Młodej Pary

Dzień ceremonii ślubu to wielkie wydarzenie nie tylko dla Pary Młodej, ale także jej bliskich. Można powiedzieć, że rodzina i przyjaciele Młodych przeżywają ten piękny dzień razem z nimi. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wspaniałe wydarzenie, zastanów się nad nietypowym zapakowaniem prezentu.

Jak atrakcyjnie zapakować prezent dla Młodej Pary?

Kilka lat temu wśród prezentów ślubnych znajdowały się takie podarunki jak pościele, komplety garnków, sztućce czy zastawy stołowe. Dziś już mało kto decyduje się na tego typu upominki. Nie podlega wątpliwości, że obecnie najczęściej wręcza się Młodym gotówkę oraz dodatek, który sami wskazali na zaproszeniu. Są to z reguły książki, alkohol lub kupony na loterie pieniężne.

Prezent zawsze warto odpowiednio ozdobić. W tym celu możesz wykorzystać różnorodne balony z helem, które dodadzą upominkowi niepowtarzalnego charakteru. Balony przywiąż do torby prezentowej lub stwórz z nich balonowy bukiet, który z pewnością zaintryguje wszystkich gości. Nietuzinkowym, jednak dość ryzykownym pomysłem, jest umieszczenie gotówki w balonie wypełnionym helem. Musisz być jednak bardzo ostrożny, aby nie wypuścić prezentu z rąk. Aby uniknąć stresującej sytuacji, przygotuj wcześniej obciążnik.

Najlepsze prezenty to te, które powstały z myślą o nas. Z tego powodu świetnym rozwiązaniem okaże się personalizacja podarunku. Gotówkę przeznaczoną na prezent dla Młodych rozmień na mniejsze nominały. Banknoty umieść w strzykawkach, a następnie włóż je do pudełka wypełnionego bibułą. Pod każdą z nich dodaj adnotację, kiedy Para Młoda ma użyć danego „zastrzyku gotówki”. Warto używać imiennych, personalnych zwrotów.

Znajdzie się także pomysł dla osób, które chcą nieco zażartować z Pary Młodej. W tym celu zaopatrz się w dość duże, szczelne pudełko ozdobne. Może to być drewniana skrzynka lub oklejony karton. Gotówkę rozmień na drobne (mogą to być nawet grosze) i umieść je w swoim opakowaniu, podpisując powstały prezent jako „góra pieniędzy”.

Posted in Blog.