Dekoracje balonowe. Ściany, girlandy z balonów

Nie ma lepszego sposobu na zwrócenie uwagi przechodniów niż skupisko wielobarwnych, przywołujących na myśl czasy dzieciństwa dekoracji balonowych. Kolorowe balony przykuwają uwagę i dają wyraźny sygnał, że w danym miejscu dzieje się coś ciekawego. Aby spotęgować zainteresowanie potencjalnych klientów swoją ofertą lub wzbudzić zachwyt gości, warto zastanowić się nad doborem unikalnej dekoracji z balonów specjalnie przygotowanej np. na event.

W naszej ofercie znajdziesz całą gamę balonów o różnorodnych kształtach i kolorach. Specjalnie na Twoją okazję wykonamy nawet najbardziej skomplikowane dekoracje balonowe. Sprzedajemy także girlandy balonowe, tematyczne dekoracje z balonów, a dodatkowo zapewniamy balonowe atrakcje na spotkaniach firmowych. Na eventach możemy zająć się np. wypuszczaniem, skręcaniem lub napełnianie balonów helem.

Atrakcyjne dekoracje z balonów na każdą okazję

Dekoracje z balonów bardzo chętnie wykorzystują firmy, aby zwrócić uwagę klienta na konkretną ofertę lub akcję promocyjną. Proponujemy wykonanie spersonalizowanych dekoracji balonowych z odpowiednim nadrukiem, akcentującym logo firmy. Zlecenia wykonujemy m.in. w formie bram, ścian, figur lub bukietów z balonów – w zależności od tego, jakie oczekiwania wobec tej atrakcji ma klient.

Balony umiłowali sobie również państwo młodzi, dekorując przy ich pomocy sale weselne. Często wybierana brama balonowa umieszczana jest zazwyczaj przy wejściu do miejsca zabawy lub nad młodą parą, a wielobarwne balony ułożone w efektowne kształty, ściany i kolumny zachwycają wszystkich gości.

Girlandy z balonów

Najbardziej uniwersalną, a jednocześnie bardzo efektowną dekoracją pozostają girlandy z balonów, które nadadzą imprezowego charakteru dosłownie każdemu wnętrzu. Dobrze sprawdzą się zarówno na dużych wydarzeniach takich jak wesela i jubileusze, jak i na kameralnych spotkaniach i rodzinnych przyjęciach.

Dekoracje wykonane z girland wprowadzają w imprezowy nastrój niezależnie od okazji. Aby subtelnie rozweselić przyjęcie, można zdecydować się na pojedyncze łańcuchy z balonów, które delikatnie podkreślą wyjątkowość sytuacji. Dla efektu „wow” warto zdecydować się na bardziej skomplikowane konstrukcje i długie ogony z girland balonowych.

Ściany z balonów

Równie zachwycający efekt można osiągnąć rozstawiając dekoracyjną ścianę z balonów w miejscu imprezy. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie efektownie jako ścianka do sesji fotograficznych lub tło dla akcji promocyjnych. Ściana z balonów może zostać wykorzystana jako ścianka działowa podczas przyjęcia lub osłona niezbyt eleganckiej części sali. Z racji swoich spektakularnych rozmiarów balonowa ściana idealnie wpasowuje się w klimat wyjątkowych okazji takich jak wesela czy otwarcie salonu firmowego.

Tematyczne dekoracje z balonów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także tematyczne dekoracje balonowe, które podkreślą charakter Twojej imprezy. Posiadamy szeroki asortyment balonów, który pozwoli zrealizować Ci przyjęcie zgodnie z wybranym motywem. Dzięki naszym produktom jeszcze bardziej uświetnisz takie okazje jak Walentynki, urodziny, przyjęcia weselne, chrzciny, Halloween i imprezy karnawałowe.

Poniżej znajdziesz nasze balonowe menu, które prezentuje najpopularniejsze figury i elementy balonowe, które możemy modyfikować zgodnie z Twoją wizją.

dekoracje balonowe katowice, balony z helem katowice Dekoracje balonowe - balonowe figurkiDekoracje balonowe - chmura balonowaDekoracje balonowe - balony jako promocja produktuDekoracje balonowe - girlanda z balonów - dekoracja marketukolumny-balonowe-jako-dekoracja-scenytwoje-soczewki-silesia-katowicebrama-balonowa-wroclawpostac-z-balonow-frankensteinserca-z-balonowdekoracja-balonowa-biurapostacie z balonów - balony ruda śląskabalony-piknik-firmowykiście-helowe-dekoracja-stoiskagrad balonów - siatka z balonamibalony na hel katowicepalma z balonówściana balonowa