Bramy balonowe

 Dekoracje takie jak bramy balonowe są idealną formą promocji firmy. To nieśmiertelna reklama wykorzystywana przy wielu akcjach promocyjnych. Dekoracyjne wejścia do salonu sprzedaży przykuwają uwagę klientów w centrach handlowych i w centrach miast, co przekłada się na większe zainteresowanie punktem sprzedaży.

Bramy z balonów jako skuteczna promocja marki

Naszym klientom proponujemy całą gamę kolorystyczną balonów, które mogą posłużyć do stworzenia idealnie dobranej bramy. Wykonujemy także w pełni spersonalizowane bramy zbudowane z balonów z logiem lub nazwą firmy. Z perspektywy marketingu jest to świetne rozwiązanie, które pomaga zwiększyć rozpoznawalność marki nie tylko wśród jej docelowych klientów, ale także osób wstępnie niezainteresowanych ofertą – bramy balonowe po prostu zwracają na siebie uwagę przechodniów.

Balony na otwarcie firmy i jej jubileusze

Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy oprawę imprez otwarcia nowych punktów sprzedaży oraz akcji urodzinowych. W ciągu jednego dnia możemy wykonać bramy balonowe do wszystkich salonów sprzedaży klienta. Współpracowaliśmy już z wieloma partnerami. Zaufali nam: Super Pharm, Empik, Esotiq i wielu innych klientów sieciowych oraz indywidualnych.

Po więcej zdjęc z realizacji zapraszamy do naszego bloga w którym dokumentujemy naszą codzienną pracę

.