Balony z helem

Balony z helem to doskonały pomysł gdy organizujesz imprezę lub akcję promocyjno-reklamową! Kolorowe balony skutecznie przykuwają uwagę każdego gościa, jednocześnie wspaniale ozdabiając przestrzeń. Naszym klientom proponujemy spersonalizowany projekt balonów, który może zawierać logo lub nazwę firmy, dzięki czemu uczyni reklamę jeszcze bardziej efektywną.

W ofercie posiadamy ponad 600 unikatowych wzorów i kształtów balonów, które mogą być wypełnione helem. Nasz asortyment obejmuje zarówno gładkie balony lateksowe, jak i balony z tematycznymi nadrukami. W sprzedaży posiadamy także najlepiej przystosowane do pompowania helem balony foliowe marek Qualatex, Grabo, Amscan.

Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podołać każdemu projektowi i spełnić oczekiwania klienta nawet w najmniejszych szczegółach. Opowiedz nam o swoim pomyśle na dekorację lub prezent z balonów, a my przygotujemy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Z balonów helowych wykonamy kiście (bukiety) balonowe które po przywiązaniu do dekoracyjnego obciążnika mogą zostawć ustawione w dowolnym miejscu zarówno wewnątrz pomieszczenia oraz w plenerze.

Po więcej zdjęć z realizacji dekoracji zapraszamy do naszego balonowego bloga oraz na nasze social media.