baby shower

Balonowy box jako idealna niespodzianka na baby shower

Oczekiwanie na narodziny dziecka to piękny i zarazem niezwykle emocjonujący moment. Gdy przyszła mama skompletuje już całą wyprawkę i pozostanie jej jedynie odliczanie dni do wyznaczonego terminu, warto zorganizować tzw. baby shower. Takie tematyczne spotkanie z pewnością umili jej ten czas!

Jaką niespodziankę z okazji baby shower wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że trudno wyobrazić sobie baby shower bez niespodzianki. Z reguły osoby organizujące to wydarzenie decydują się na wręczenie przyszłej mamie prezentu. Warto jednak zadbać o mały element zaskoczenia, który z pewnością zadowoli wszystkich uczestników spotkania.

Świetną propozycją okaże się tzw. balonowy box, w którym można umieścić upominek. Gdy przyszła mama otworzy pudełko, jej oczom ukaże się wyskakujący balon napełniony helem. Dopiero pod nim odnajdzie główny prezent. To nietuzinkowa niespodzianka, którą warto wykorzystać.

Jakie dekoracje balonowe wybrać na baby shower?

Nie należy jednak zapominać o odpowiedniej oprawie wizualnej takiej imprezy. Jest to bowiem ostatni moment na wykonanie przyszłej mamie zdjęć z brzuszkiem. Warto więc, aby całe otoczenie było właściwie przystrojone.

Aby ozdobić pomieszczenie z okazji baby shower, sięgnij po dekoracje balonowe, a w szczególności:

  • balony z helem – kompozycje stworzone z balonów z helem prezentują się wyjątkowo estetycznie, warto jednak wybrać tematyczne wzory nawiązujące do nadchodzących narodzin;
  • ścianę z balonów – posłuży uczestnikom imprezy jako oryginalna ścianka do zdjęć, a jednocześnie świetnie urozmaici wystrój;
  • bukiet z balonów – to świetna alternatywa dla żywych kwiatów, która może nie tylko pełnić funkcję ozdobą, ale stanowić dodatek do prezentu.
  • dekoracja balonowa na kole – widoczne na powyższym zdjęciu, dekoracyjne koło w kolorze białym lub złotym które dekorujemy balonami w stylu organicznym (małe i duże balony) zakrywając całe koło lub tylko jego część w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć

Wszystkie wspomniane dekoracje balonowe znajdziesz na naszej stronie. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Działamy na terenie całej Polski, a zlecenia realizujemy w bardzo krótkim terminie. Czekamy na kontakt!

tematyczna-dekoracja-balonowa-w-temacie-panda organiczna-dekoracja-balonowa-w-pastelowyh-kolorach girlanda-balonowa-w-stylu-organicznym-nad-stolem-w-restauracji girlanda-balonowa-na-baby-shower. girlanda-balonowa-jako-dekoracja-i-tlo-do-zdjec dekoracje-z-balonow-na-baby-shower dekoracja-na-balonowa-na-ogloszenie-plci-dziecka-duzy-balon-z-konfetti dekoracja-balonowa-na-baby-shower dekoracja-balonowa-jako-tlo-do-zdjec bukiet-z-balonowy-na-baby-shower-its-a-girl bukiet-z-balonow-na-baby-shower smoczek-z-balonow-na-narodzenie-dziecka-dekoracja bukiet-balonowy-na-narodzenie-dziecka-chlopczyka

Posted in Blog.