efekt spadających balonów - deszcz balonów

Balony zrzucane na uczestników eventu podczas urodzin firmy

Kolorowe balony z powietrzem umieszczone w siatce pod sufitem w gliwickiej hali Arena już na samym wejściu skupiały uwagę przybyłych gości. Pomimo bardzo wysokiego sufitu balony były elementem który na który wchodzący na halę odrazu zwracali uwagę. Właśnie taką atrakcję czyli wypuszczenie kolorowych balonów z siatki na tańczący tłum zaplanował nasz klient czyli firma Duo Life.

Dodatkowo na 2500 sztuk balonów wykonalismy okazjonalny nadruk na balonach symbolizujący cyfrę 8 ubraną w pelerynę – super bohatera. Wypuszczenie balonów było punktem kulminacyjnym obchodów urodzinowych firmy. Naszej trzyosobowej ekipie napełnienie balonów – zawiązanie ich – następnie włożenie do siatki oraz zamontowanie w odpowiednim miejscu zajeło niespełna siedem godzin. Standardowo w takiej sytuacji wszyscy obecni na hali widząc naszą pracę pytali kiedy będzie próbne wypuszczenie balonów – na co odpowiadaliśmy żartobliwie : „jak tylko skończymy pompować”.  W sumie napelniliśmy 5000 balonów i umieściliśmy je w trzech siatkach. Każda miała osobnego opiekuna odpowiedzianego za uwolnienie balonów w odpowiednim momencie. Na znak organizatora wypuścilismy balony które były odbijane przez tańczących – fantastyczny efekt wizualny oraz bardzo duża euforia dla bawiących się ludzi. Sam efekt wypuszczenia możecie obejrzeć na poniższym filmiku.

Do wypuszczania balonów używamy siatki w kolorze czarnym lub białym. Oba kolory są niewidoczne, kiedy siatka jest już wypełniona balonami. Najmniejszą polecaną ilością balonów do wypuszczenia z siatki jest 500 sztuk. Mniejsza ilość niewygląda już tak efektownie. Wszystko oczywiście zależy od wielkości pomieszczenia oraz ilości uczestników wydarzenia.

siatka pełna kolorowych balonów napełnionych powietrzem siatki do zrzucania balonów gotowe balony w siatce gotowe do wypuszczenia efekt spadających balonów - deszcz balonówbalony podwieszone do dachu hali zrzucone balony pod nogami uczestników eventu balony pod nogami tańczących ludzi

Posted in wypuszczenie balonów z helem.