balon-samolot-jako-dodatek-do-dekoracji-tematycznej-lotniczej

dekoracja balonowa na piknik firmowy Amazon

Pikniki firmowe, zwłaszcza te tematyczne są okazją do wykonania niezpomnianych dekoracji z balonów. Dekoracje z balonów wykonane na w upalne dni są niezwykle wymagające. Wymagają od nas nietypowego podejścia – od pompowania balonów do mniejszych rozmiarów, pokrywania balonów specjalnymi preparatami i kilku technik wykonywania dekoracji które przedłużają żywotność dekoracji balonowych na świeżym powietrzu – w wysokiej temperaturze oraz ostrym słońcu. Pomimo tego należy bezwlędnie pamiętać o używaniu możliwe najjaśniejszych kolorów oraz o „wystawieniu” dekoracji możliwe najpóźniej jak to tylko możliwe.

Piknik firmowy o tematyce lotniczej – z tej okazji wykonaliśmy chmury balonowe – napełnione helem – na poniższym filmie widać niesamowity efekt dekoracji strefy chillout. Wykonalismy również girlandy balonowe w stylu organicznym w białym kolorze – dodatkowo do girland dodaliśmy balony foliowe w kształcie samolotów. Girlandy zamontowaliśmy do obramowania scen na których wystąpiły zespoły muzyczne. Jedna z girland posłużyła jako dekoracja do wejścia na teren pikniku firmowego.

balonowe-chmury-jako-dekoracja-pikniku-firmowego-w-temacie-lotniczym chmury-wykonanie-z-balonow-napelnionych-helem girlanda-balonowa-z-balonami-samolotami-nad-scena-dekoracja-pikniku-firmowego girlanda-z-balonow-nad-wejsciem-na-teren-pikniku-firmowego

Posted in event firmowy, imprezy plenerowe, imprezy rodzinne.