Dekoracje weselne

Wesele to najpiękniejsza uroczystość w życiu każdego małżeństwa. Każdy kto już ma to za sobą potwierdzi jednak, że to także duża dawka stresu i ogrom spraw organizacyjnych. Jedną z nich jest odpowiednie udekorowanie sali. Wyjścia mamy trzy – zrobić to samemu, zdać się na właściciela sali lub zlecić to profesjonalnym firmom. Pierwszego rozwiązania nie polecamy z racji braku czasu, drugie nie zawsze jest idealne (wynajmujący salę ma na głowie także inne rzeczy). Idealnym rozwiązaniem wydaje się opcja trzecia – zlecenie zadania profesjonaliście. Któż lepiej od naszej firmy może się na tym znać?

Na rynku dekoracji weselnych działamy już od pięciu lat.  Nigdy nie działamy szablonowo – zawsze nasza praca rozpoczyna się od dokładnego zbadania życzeń naszego klienta oraz od obejrzenia miejsca zabawy weselnej. Po takiej lustracji przygotowujemy kilka opcji, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Państwa. Nie ukrywamy, że tworzenie dekoracji jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją. Zaufało nam już ponad osiemdziesiąt  młodych par. Czekamy na Was – niech ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie wyjątkowy pod każdym względem! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi przykładowymi pracami. Oczywiście to tylko ułamek tego co jesteśmy w stanie zrobić z balonów. Skontaktujcie się z nami, przedstawcie swoją wizję, a my obiecujemy że będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

organiczna-girlanda-balonowa-jako-dekoracja-słodkiego-stołu dekoracja-balonami-organiczny-luk-nad-słodkim-stołem organiczna-nieregularna-girlanda-balonowa-za-parą-młodąpudło balonowe katowicepudło z balonami slaskbalony z helem katowicebalony wybuchajacy, balony wybuchowy katowice balony wybuchowy katowicekolumna balonowa weselnakolumna z balonów katowicebalony weselne w katowicachdekoracja weselna balonowa dekoracja balonowa slubna wesele balony katowice serce z balonów z dostawąserce z balonów śląsk sala weselna katowice balony