Dla firm

Firma Balonowe Dekoracje powstała w 2009 roku. Nasza działalność to szeroko pojęte dekoracje z balonów. W Perfect Event oferujemy też wykonanie balonów z logo. Pomysł na biznes zrodził się z pasji jaką od zawsze było dla nas dekorowanie imprez oraz uroczystości rodzinnych. Po pewnym czasie znajomi, zachwyceni naszą pracą, prosili o pomoc w upiększaniu ich wydarzeń. I tak z drobnych przysług doszliśmy do obsługi największych korporacji w Polsce. Nasza krótka historia, którą najlepiej określa hasło „od pasji do biznesu”.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem we współpracy z klientami biznesowymi. Wystarczy spojrzeć na slajder w dole strony by przekonać się z jakimi markami współpracowaliśmy. Pepco, Aldi, Costa Coffe, Henkel – to tylko kilka z nich. Nasza działalność opiera się zarówno na drobnych usługach, jak i na organizacji całego wystroju eventu.

Współpracę z firmami zawsze zaczynamy od rozmowy na temat Państwa wizji dekoracji. Oczywiście w zanadrzu mamy kilkadziesiąt scenariuszy, jednak zależy nam by jak najbardziej poznać kierunek w jakim powinniśmy iść dekorując Państwa event. Po wstępnym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta przygotowujemy kilka opcji, z których w dalszych etapach wspólnie wybieramy jedną. Nigdy nie ma dwóch takich samych dekoracji – każda jest wyjątkowa i to jest siłą naszej firmy i… Państwa imprezy.

Państwa firma na pewno dąży do bycia najlepszą na rynku i by to osiągnąć powinna współpracować z najlepszymi – zapraszamy więc do działu „Kontakt” na naszej stronie!