pierwsze urodziny

Jakie dekoracje wybrać na pierwsze urodziny pociechy?

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykle piękny dzień. Mimo że maluch nie jest do końca świadomy tego, co się wokół niego dzieje, to zdecydowanie jest co świętować! Aby jak najprzyjemniej spędzić przyjęcie z okazji roczku malucha, warto zadbać w szczególności o oprawę wizualną.

Niezbędne dekoracje na pierwsze urodziny dziecka

Nie podlega wątpliwości, że podstawą wszystkich imprez urodzinowych są oczywiście balony. Aby nie było nudno, możesz nieco pokombinować z ich wykorzystaniem. Pomysłów jest naprawdę wiele, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Balony z helem to ciekawa alternatywa dla ich klasycznej wersji. Przez to, że unoszą się samodzielnie w powietrzu, tworzą bardzo ciekawą ozdobę. Podpowiadamy, że to prawdziwa gratka dla najmłodszych gości. Maluchy uwielbiają obserwować latające balony, a także ciągać je za wstążki! Jest to zarazem element dekoracyjny, który przykuwa uwagę także tych nieco starszych uczestników imprezy. Z doświadczenia, które mamy z akcji eventowych oraz od klientów, którzy odwiedzają nas w sklepie z balonami, wiemy, że balon cieszy osoby w każdy wieku.

Na uwagę zasługują także balony z konfetti. Ich wygląd tworzy iście urodzinową atmosferę, dodając pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Z takich balonów można tworzyć dowolne kompozycje o mniejszych lub większych rozmiarach.

Jeżeli chcesz przygotować coś naprawdę wyjątkowego, postaw na ścianę z balonów lub bramę balonową. Taka ozdoba z pewnością zaskoczy wszystkich gości! Stworzysz zarazem atrakcyjne tło do robienia pamiątkowych zdjęć z gośćmi imprezy.

Jak udekorować mieszkanie na roczek dziecka?

Już wiesz, że balony to podstawa imprezy urodzinowej. Nie obędzie się jednak także bez innych ozdób! Warto zdecydować się na zakup jednorazowej zastawy stołowej. Mowa tu oczywiście o tematycznych talerzykach i kubeczkach. Dzięki temu nie tylko zadbasz o odpowiedni klimat przyjęcia, ale także ułatwisz sobie późniejsze sprzątanie. Pomieszczenie możesz ozdobić także kolorowymi serpentynami oraz girlandą z napisem. Najmłodszym gościom z pewnością spodobają się czapeczki urodzinowe. Z kolei na torcie nie może zabraknąć świeczki z cyfrą „1” oraz fontanny tortowej.

Posted in Blog.