tęczowa-brama-balonowa-kolorowy-luk-z-balonow

Łuki balonowe – bramy z balonów

Łuki balonowe lub inaczej bramy balonowe są wspaniałym sposobem na udekorowanie miejsca imprezy – eventu, zwracając uwagę swym kolorem i formą na wydarzenie. Gdy są używane na zewnątrz, świetnie sprawdzają się podczas wydarzeń sportowych, otwierania nowych sklepów i wskazywania, gdzie odbywa się wydarzenie. Wewnątrz są często używane do dekoracji wejścia, powitania i przywitania gości po przybyciu na wydarzenie. Na eventy i imprezy tematyczne mogą stworzyć duże wyrażenie. Ponadto często łuki balonowe używane są jako tło i miejsce do robienia zdjęć.

Łuk balonowy jako dekoracja podczas biegu

brama balonowa skittels color run dąbrowa górnicza

                                                   Łuk balonowy w miejscu do robienia zdjęć.

brama-balonowa-łuk-z-balonów-na-wieczór-walentynkowy-z-Dr-Oetker-na-zamku-Ryn

Brama balonowa w kształcie łuku przed wejściem do restauracji

brama z balonów w Poznaniu dla Mc Donalds

Łuk z balonów przed wejściem do sklepu z dodatkiem balonów foliowych cyferek

wskazujących urodziny firmy.

cyfra z balonów 20 urodziny Castorama Częstochowa

Fantastyczną rzeczą w łukach z balonów  jest to, że możemy je wykonać na wiele różnych sposobów. Poniżej kilka przykładów bram balonowych, które zostały upiększone – są bardziej interesujące poprzez dodanie kliku dekoracyjnych detali.

 

Dodanie balonów z nadrukiem w tym przypadku białej gwiazdy umożliwiło wykonanie bramy balonowej na tematyczną imprezę w amerykańskim stylu.

brama balonowa event amerykański

Ten łuk jest bardzo elegancki i idealny na formalne imprezy. Wzór utworzony przez umieszczenie czerwonych balonów lateksowych tworzy falistą, asymetryczną linię, która pokazuje idealny rytm i ruch.

elegancka-stylowa-brama-z-balonow

Łuki balonowe mają wiele zastosowań i mogą dodać wiele radości i emocji do wydarzenia.

kolorowy-cukierkowy-luk-z-balonow

tęczowa-brama-balonowa-kolorowy-luk-z-balonow brama-balonowa-dekoracja-z-balonow-na-event-sportowy-pilkarskidekoracja-balonowa-w-temacie-dzungla

Posted in Blog, event firmowy, imprezy plenerowe, imprezy rodzinne, Koncerty, organiczne dekoracje balonowe, otwarcia salonów sprzedaży, wsparcie sprzedaży.