led-lets-party

ścianka do zdjęć w temacie Barbie

Absolutny hit ostatnich tygodni. W ślad za premierą filmu Barbie – od najmłodszych dziewczynek przez nastolatki do… nie ma górnej granicy wieku ;). Kobiety oszalały na punkcie imprez tematycznych w temacie „barbiowym”. Pewnie każdy z nas widział sznur ludzi udających się do kina poprzebieranych za głowne postacie z tego filmu. Świat dekoracji również oszalał na tym punkcie. Balony tematyczne Barbie, pudełko Barbie, cekinowa srebrna ścianka do zdjęć czy też wolnostojąca głowa Barbie. Wszystko to dopełniają girladny balonowe w odcieniach różu i bieli. Posiadamy pudełka Barbie w dwóch rozmiarach – dla osoby dorosłej i dla dziecka. Tak właśnie może wyglądać ścianka do zdjeć Barbie. Stworzymy niesamowity klimat dla Twojej imprezy i całkowicie zmienimy wygląd pomieszczenia w której impreza się odbywa. Zapraszamy do współpracy przy wykonaniu dekoracji tematycznej na Twoją wymarzoną imprezę. Wykonujemy dekoracje w całej Polsce.

pudelko barbieBalony Barbie balony z Barbie led-lets-party tematyczne urodziny barbie urodziny Barbie scianka do zdjec Barbie

Posted in Bez kategorii, dekoracje organiczne, event firmowy, imprezy rodzinne, organiczne dekoracje balonowe, ścianka do zdjęć.