prezent dla pracownika - box z prezentem

Świąteczny box balonowy – alternatywa na brak wigili firmowej

W tym roku prawdopodobnie nie spotkamy się w gronie znajomych z pracy na firmowej wigilii. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom pracowników którzy z pewnością docenią gest pracodawcy oraz na przeciw potrzebie każdego pracodawcy który z pewnością zechce przekazać prezent swojemu pracownikowi.
     Nasza propozycja to wykonanie boxa – estetycznego pudełka z balonem foliowym napełnionym helem z logo firmy lub innym dowolnym przekazem. Mogą to być również gotowe balony foliowe z nadrukiem świątecznym. (dostępne wzory poniżej). Rozmiar balona to 43 cm średnicy.

Oferujemy kompleksowe wykonanie balonów foliowych z nadrukiem, pudełko oraz wysyłkę pod wskazany adres. Przyjmiemy od Państwa prezenty które ewenutalnie chcelibyście przekazać razem z balonowym prezentem dla Waszych pracowników.

Po otwarciu pudełka balon wyskoczy z kartonu i zatrzyma się na określonej wysokości dzięki specjalnemu obciążnikowi do balonów.

Koszt uzależniony od ilości kolorów nadruków oraz ilości zamówionych sztuk.

balonowy box - karton z balonem w srodku pudelka do balonow gotowe do wysylki balony foliowe napełnione helem z nadrukiem firmowym  balon foliowy z logo dla Douglas balon foliowy balon w eleganckim pudełkubalony świąteczne bożonarodzeniowe - balony z mikolajem

Posted in Bez kategorii, Blog.