balony-z-nadrukiem-napelnione-helem

swieto-wisly-balony-z-ledami-na-hel

Święto Wisły 2016 – niesamowity event w którym chemy brać udział co roku. Fantastyczna organizacja i oprawa sprawia że każdy przechodzień stawał się członkiem tego projektu. Do jego uświetnienia wykonalismy 2000 balonów z nadrukiem w których umieściliśmy diody z ciepłym światłem LED, balony zostały napełnione helem – posłużyły jako dekoracja łodzi biorących udział w paradzie oraz jako gadżet rozdawany przez nasze hostessy – balony na hel bardzo szybko znalazły nowych właścicieli.

za um.warszawa.pl : Wisła jest żywiołem Warszawy. Ogromne zasoby w postaci porastającej jej flory i zamieszkującej fauny, energii z przepływającej nieustannie wody i różnego rodzaju łodzi, dają miastu obszar, który ma coraz bogatszą ofertę atrakcji: od sportowych, po kulturalne oraz rozrywkowe. Z każdym sezonem ich przybywa, a przestrzeń nad rzeką stała się jednym z ulubionych miejsc warszawiaków. Święto Wisły to idealny moment, aby uczcić ten nieustający rozwój i razem ze znajomymi lub rodziną spędzić ostatnie dni wakacji nad rzeką.

balony-na-hel-rozdawanie-balonow balony-z-helem-z-ledbalony-z-nadrukiem-napelnione-helembalony-z-ledemdekoracje-balonowe-warszawabalony-na-hel-warszawa balony-z-nadrukiem-warszawa serwis-balonowy-warszawa

Posted in Bez kategorii, Blog.