dekoracje

Jakie dekoracje można zrobić z balonów?

Balony są jednymi z podstawowych elementów dekoracyjnych podczas różnego typu uroczystości. Można wykorzystać je zarówno podczas kameralnych, rodzinnych przyjęć, jak i podczas dekorowania sklepów na ich oficjalne otwarcie czy też podczas jubileuszy różnego typu. Mnogość kolorów, wzorów i kształtów umożliwia dopasowanie dekoracji balonowej idealnie do okazji. Warto więc poznać dekoracje balonowe, które mogą urozmaicić niejedno wydarzenie.

Dekoracje balonowe różnego typu

Obecnie rynek balonów dekoracyjnych jest bardzo rozbudowany. Klienci mogą wybierać spośród różnego układu balonów oraz zróżnicowanych kształtów. Dzięki temu każdy parametr kompozycji będzie dostosowany do okazji. Najczęściej wybieraną dekoracją jest brama balonowa. Jest to nie tylko doskonały sposób na promocję firmy, ale także tego typu ozdoba posłuży nam do stworzenia dekoracji ślubnej czy też jubileuszowej. Typ balonów, ich kolor oraz wielkość można dopasować do konkretnej okazji i tematyki wydarzenia. Poza balonowymi łukami, dużą popularnością cieszą się kolumny, a także stroiki balonowe. Z balonów można ułożyć również dekorację w kształcie liter lub liczb, które mogą być przyczepione do ściany lub też znajdować się na podłodze. Warto wspomnieć, że balonowe instalacje sprawdzają się doskonale jako tło podczas różnego typu koncertów i innych wydarzeń scenicznych, gdzie scenografia odgrywa niezwykle ważną rolę.

Wszechstronne zastosowanie balonów

Jednak balony mogą być nie tylko statyczną ozdobą, ale także pełnić wiele ciekawych funkcji. Nasza firma oferuje między innymi usługę wypuszczania balonów napełnionych helem. Klienci wybierają tę usługę szczególnie podczas doniosłych i ważnych uroczystości. Balony z helem w różnych kolorach wznoszące się w górę są doskonałym zwieńczeniem niejednego wydarzenia. Dodatkowo balon może być również praktyczną dekoracją, jeżeli użyjemy go jako „opakowania” na prezent. Wewnątrz balonu można umieścić różnego typu przedmioty – od pluszaków aż po butelki z alkoholem. Wykorzystanie balonów jest bardzo szerokie, a dodatkowo jest to stosunkowo niedrogi sposób na wykonanie zdobienia, dlatego stanowią one najpopularniejszy element dekoracyjny.

Posted in Blog.